We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Vejopatis - Belaukiant Saules

by Vejopatis

/
1.
2.
Ledo Asara 07:50
3.
Dievo Sodas 05:56
4.
5.
Supynes 06:24
6.
7.
Po Samanom 06:13
8.

about

[LT] Kartais naktis būna nemaloni ir gąsdinanti, nes esame įpratę matyti ir suprasti. Šviesos trūkumas iškraipo pasaulį ir mes matome viską kitaip, girdime ir jaučiame stipriau, kartais nesuvokdami savo pojūčių. Tamsa yra tarsi kitas pasaulis su savo istorijomis ir savo taisyklėmis. Ta tamsos baimė, kuri apima laukiant nežinomybėje yra labiau gąsdinanti nei pats susidūrimas su nežinomu. Nakties istorijos, pasakojamos belaukiant saulės. Svarbiausia išlaukti.

[Eng] Sometimes night can be uncomfortable and frightening, because we‘re used to seeing clearly and perceiving what we see. Lack of light distorts the world and then we see everything in a different way. Our senses become more sensitive, to the point where we can hardly understand what we sense. Darkness is like a different world with it‘s own stories and rules. Fear of darkness that engulfs while you‘re waiting in uncertainty is more frightening than confrontation with the unknown it self. Stories of the night are being told while you‘re waiting for the sun. The most important thing is patience.

To download a free promotional mp3 version use the following link: archive.org/download/vejopatis-saules-belaukiant/Vejopatis-BelaukiantSaules320kbpsMp3.zip

01 Sielų Vainikai
Naktis ištirpdo slenkstį tarp pasaulių. Tai sielų metas būti nepirštoms ieškant savo atminimo vainikų. Jos klaidžioja po pasaulį ir įsikuria medžių viršūnėse. Belaukdamas saulės gali išgirsti tarp medžių šnaresio jų šokį ir liūdną pamirštą giesmę.

02 Ledo Ašara
Spaudžiant speigui nakties kalnuose girdisi vienišo žmogaus liūdnas staugimas, kupinas didžiausios ledinės širdgėlos. Jo šokis aplink ugnį urve pilnas leisgyvių šiltos praeities atspindžių. Tik nei laužas, nei suledėję prisiminimai jo nebesušildo.

03 Dievo Sodas
Kartais tyliomis naktimis belaukiant saulės gali pajusti kitų, kurių jau čia nėra, buvimą šalia. Atrodo, kad jie čia pat, bet kartu ir taip toli. Kūną persmelkia liūdesys ir ramybė. Ramybė, sklindanti jiems vaikštant Dievo sode.

04 Plaukų Stygomis
Naktį pasiklydus tankiame miške pajunti, kaip kažkas liečia tavo plaukus, juos švelniai kilnoja, griežia jais lyg stygomis. Ar tai tiesa ar tik nakties vaizduotė? Nežinia, nes viskas išnyksta sulaukus saulės.

05 Supynės
Naktinio degančio miško šėlsmas ir žmogaus rauda. Tai išgirdus kiekvienam kūnas eina pagaugais. Bet kaip vienam nelaimė, taip kitam džiaugsmas. Įsižiūrėjęs gali pamatyti kaip ant degančių medžių šakų su didžiausių kauksmu supasi velnias taip džiaugdamasis nubaudęs nesąžininguosius.

06 Griaustinio Vaikai
Naktį kupiną šėlstančių žaibų ir griaustinių, tyliame tamsiame name girdi švelnią mamos pasaką apie griaustinio vaikus, kurie šią naktį su trenksmu gimsta pasauliui, nes naktis yra jų metas, o mūsų dalia yra sulaukti saulės.

07 Po Samanom
Kaip yra šviesos gyvastis, taip yra ir tamsos gyvastis. Kiekvienas turi savo metą gyventi. Vienas pasaulis užmiega, o kitas pasaulis keliasi, žemės ir tamsos pasaulis atgyja pilnomis jėgomis. Viskas iš po samanų veržiasi lauk, tokiu metu šviesos vaikams belieka sulaukti saulės.

08 Vakarinė Saulės Giesmė (feat. Eglė)
Pasislėpus saulei į žemę žvelgia mėnulis, nušviesdamas pasaulį sidabrine šviesa ir danguje pažėręs savo vaikus žvaigždes. Dabar jo metas, dabar jis lydį pasaulį. O saulė nudirbus savo darbus ilsisi kaip ir visas pasaulis ilsisi belaukdamas saulės.

credits

released July 16, 2018

Cover art by Agi Choote www.instagram.com/mydigitalmindscape/
8th track of the album features a folk singer Eglė Česnakavičiūtė.

license

all rights reserved

tags

about

Cold Tear Records Lithuania

Dub Techno, Techno and Ambient label

contact / help

Contact Cold Tear Records

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

Cold Tear Records recommends:

If you like Vejopatis - Belaukiant Saules, you may also like: